Registrácia

alebo

Zaslúžite si pauzu

Čas je najcennejšia komodita. Využite ho príjemnejšie a nestrácajte ho upratovaním. Upratovanie vašej domácnosti vyriešime za vás.

Naše služby môžete momentálne využiť v:
Bratislava, Dunajská Lužná, Rovinka, Svätý Júr, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Most pri Bratislave, Malinovo, Bernolákovo a Čierna Voda.
Ďalšie lokality budú dostupné čoskoro.

Ako upratovanie prebieha?

Upratovacie služby, ktoré si u nás objednáte, vykonávajú vyškolení profesionáli. Upratovanie domácnosti, žehlenie aj umývanie okien zabezpečia naši odborníci na čistotu presne podľa vašich požiadaviek. Vedia ako si poradiť s umývaním citlivých povrchov či s odstraňovaním odolných nečistôt.

Vyberte si upratovacie služby podľa svojich potrieb
Skontrolujte si zoznam vybraných služieb
Odborník na čistotu príde v objednanom čase
Garantujeme 100% spokojnosť

Prečo upratovanie nechať na nás

Kvalita a spoľahlivosť

Na našich skúsených odborníkov na čistotu sa môžete spoľahnúť. Každý člen upratovacieho tímu prešiel náročným školením pod dozorom dlhoročného profesionála v odbore upratovacích služieb.

Rýchlosť

Objednanie služby vám nezaberie viac ako 5 minút. Naši profesionáli vykonajú upratovanie vašej domácnosti už do 24 hodín od odoslania objednávky.

Flexibilita

Sme vám k dispozícii kedykoľvek počas dňa. Upraceme vám na obed, večer a dokonca aj v skorých ranných hodinách. Prispôsobíme sa vašim potrebám.

Zodpovednosť

Naša spoločnosť ako zodpovedná firma má pre každý prípad uzatvorené poistenie zodpovednosti za vzniknutú škodu. V prípade vzniknutej škody sa preto nemusíte obávať.

Spravíme za vás

Upratovanie
Žehlenie
Umývanie okien